Mēs augam Latvijā un Latvijai

15.11.2019, 16:14

15. novembrī skolas aktu zālē notika svinīgs pasākums veltīts Latvijas 101.dzimšanas dienai. Klātesošiem bija iespēja skatīt lieliskus priekšnesumus skolēnu izpildījumā.

Pasākuma laikā aktīvākie skolēni saņēma Rušonas pamatskolas atzinības rakstus. Šogad tie bija Lauris (3.klase), Daniela (9.klase) un Ričards (9.klase). Atzinības raksts” Par ilggadēju un atbildīgu darbu jaunās paaudzes audzināšanā’’ Rušonas pamatskolā 35 gadu garumā  tika pasniegts sākumskolas skolotājai Silvijai. Atzinības rakstu saņēma arī vokālo ansambļu vadītāja Aira ”Par aktīvu un radošu darbu skolas pasākumu organizēšanā un sadarbību ar pedagogu kolektīvu.”

Skaļie aplausi zālē, skatītāju smaidi pasākuma organizatoriem sniedza gandarījumu par paveikto, jo tas bija veltījums savai Dzimtenei.