Zvaniņa diena

19.05.2022, 13:48

19. maijā Rušonas pamatskolas skolēni, skolotāji un devītās klases vecāki pulcējās svinību zālē, lai iezvanītu 9. klasei eksāmenu sesijas sākumu.

Visu klašu skolēni veltīja devītajai klasei apsveikuma un uzmundrinājuma vārdus, kas bija gan nopietni, gan humora pilni. Neizpalika arī klases audzinātāju un vecāku vēlējumi.

Pateicības vārdus un ziedu pušķus no devītajiem saņēma visi skolas darbinieki.

Turpinājumā devītā klase kopā ar skolotājiem un vecākiem kavējās atmiņās par skolā pavadīto laiku un cienājās ar vecāku sarūpētajiem našķiem.

Par to, lai kopā būšana būtu saturīga un interesanta, bija parūpējusies astotā klase. Viņu piedāvātās spēles un rotaļas viesa jautrību klātesošajos pasākuma gaitā.

Ceram, ka eksāmenu sesija mūsu enerģiskajiem devītajiem būs veiksmīga un viņi varēs sekmīgi turpināt savas mācību gaitas izvēlētajās izglītības iestādēs.