Biedrības „Latvijas Samariešu apvienība" projekts „Vislielākā dāvana”

21.12.2021, 15:22

Biedrība „Latvijas Samariešu apvienība" (LSA) ir brīvprātīga, neatkarīga, kompetenta, inovatīva, dinamiska un uz praktisku rīcību orientēta sabiedriskā labuma organizācija, kuras devīze ir „Palīdzēt dzīvot".

Skolas direktore jau vairākus gadus ir sadarbības partnere projektā „Vislielākā dāvana” un Ziemassvētku gaišuma, mīlestības un brīnumu gaidīšanas laikā, vēlas sagādāt prieku šajos svētkos, sagādājot Ziemassvētku dāvanas pirmsskolas un 1.- 6. klašu skolēniem, kā arī pazīstamām daudzbērnu ģimenēm.

Dāvanas patiešām  ir pārsteigums, jo kastes  bagātīgi piepildītas ar dažādām lietām: šalles, cepures, cimdi, rotaļlietas, rotaslietas, rakstāmpiederumi, kārumi, suvenīri. Dažās pakās   sirsnīgas vēstulītes angļu valodā no dāvanu sarūpētājiem, citās – dāvinātāju foto. Dalīšanās rūpēs un mīlestībā rosināja  bērnus padomāt, kā mēs paši varam iepriecināt citus, vai arī mēs varam piedalīties līdzīgās akcijās un sajust ne tikai saņemšanas, bet arī dāvāšanas prieku.