Karjeras izglītības pasākums

23.11.2021, 17:07

22. un 23. novembrī  8. un 9. klašu skolēniem Rušonas pamatskolā tika organizēti karjeras izglītības pasākumi projekta "Atbalsts Riebiņu novada jauniešiem Covid-19 krīzes apstākļos" ietvaros.

Zoom platformā 22. novembrī 8. klases skolēni piedalījās lekcijā par to, kā iepazīt sevi un sagatavoties nākotnes profesijas izvēlei. Visi piedalījās vizītkaršu veidošanā un gatavoja kolāžas par dažādām profesijām. Izrādījās, ka ir profesijas, kuras vēl nemaz nepazīstam un bija interesanti uzzināt par tām.

23. novembrī skolēni darbojās praktiski – keramiķa Raivo attālinātā vadībā katrs izgatavoja sev māla krūzīti. Darboties nebija viegli, bet aizraujoši gan. Katrs pārliecinājās, ka labu rezultātu var sasniegt, precīzi ievērojot speciālista norādījumus. Krūzītes pēc nodarbības aizceļoja uz apdedzināšanas krāsni  un drīz vien jau atgriezās. Visiem darbnīcas dalībniekiem bija prieks un gandarījums redzēt sava darba rezultātu.