Mācību ekskursija 3. - 6. kl.

14.09.2021, 17:49

14. septembrī 3., 4., 5. un 6. klase devās mācību ekskursijā. Tās laikā tika apmeklēts Briežu dārzs Aglonā, Velnezers un Karaļa kalns.

Briežu dārzā skolēni apskatīja dambriežus, Dāvida briežus un staltbriežus. Uzzināja interesantus faktus par šiem dzīvniekiem un to audzēšanu. 3. un 4. klase varēja papildināt savas zināšanas par tēmu “Dzīvnieku augšana un vairošanās”

Velnezers - Čertoks ekskursantus aizrāva un apbūra ar savu skaisto, teiksmaino skatu un leģendām. Apskates laikā radām priekšstatu par neparasto biotopu,  Latvijas dabas daudzveidību. Skolotājas stāsts papildināja izzinošo procesu.

Kā mākslas un sakrālo objektu, skolēni apskatīja Kristus Karaļa kalnu, kurš atrodas Aglonas tuvumā.  Objektā apskatāmas vairākas lielas koka skulptūras, kurās atainoti Bībeles tēli. Tā ir lieliska vieta, ko apmeklēt ne vien svētceļniekiem, bet arī kā mākslas – tēlniecības objektu. Piesaistīja arī iekoptā un skaistā ainava ezera krastā.

Diena bija izdevusies!