Mātes dienai veltīts koncerts “Mūžības sirds pukst mātē…..”

13.05.2017, 14:56

Ar baltu ķiršu zaru vēstuli es rakstu

Tai, kurai par mīļumu

Es paldies pateikt vēlos.

Ar  zilu ceriņzaru vēstuli es rakstu

Tai, kurai  par  pāri darījumu sāpēm

Piedošanu lūgt es vēlos.

Ar baltām ievu kurpēm,

Un tulpju svecēm košām,

Ar pienenīšu zeltainām pļavām,

Un putnu dziesmām skaļām,

Ar pirmo saules staru,

Un baltu ķiršu zaru

Nāk pavasaris māti sveikt.

13. maijā Rušonas pamatskolā notika mātes dienai veltīts koncerts. Skolas aktu zālē pulcējās gan lieli, gan mazi, lai suminātu mūsu mīļās māmiņas. Pirmskolas grupiņas bija sagatavojušas māmiņām dziesmas, dejas un rotaļas. Skolas bērni iepriecināja klātesošos lasot dzeju, dziedot, dejojot un izveidojot mīļas dāvanas savām māmiņām. Pasākumu kuplināja Riebiņu novada domes priekšsēdētājs Pēteris Rožinskis un novēlēja māmiņām saulainus svētkus, kā arī dāvināja katrai pavasarīgu ziedu.

Pasākuma vadītāji Ieva Kalvāne un Igors Ragačs, viņi bija sagatavojuši dejas horeogrāfiju un kopā ar draugiem izpildīja pasākuma noslēgumā. Paldies ģimenēm un māmiņām, kuras ieradās un baudīja svētku koncertu kopā ar saviem bērniem.  Paldies par  smaidiem un aplausiem, par skaistajiem brīžiem un kopā pavadīto laiku. Sveicam mūsu mīļās māmiņas svētkos.  Uz tikšanos nākamajā pavasarī!

Pēc pasākuma domes priekšsēdētājs,skolēni,skolotāji, māmiņas pulcējās ārā pie skolas, lai kopīgi iestādītu liepu aleju. Visi strādāja centīgi, bija prieks un gandarījums par paveikto. Lai zaļo mūsu liepiņas!