Mācību ekskursija 1., 2. kl.

17.09.2021, 17:22

17. septembrī 1. un 2.klases skolēni devās mācību ekskursijā. Bērniem bija iespēja apmeklēt Briežu dārzu Aglonā, Velnezeru un Karaļa kalnu.

Briežu dārzā skolēni iepazinās ar dažādām briežu sugām: dambriežiem, Dāvida briežiem un staltbriežiem. Uzzināja par šo dzīvnieku kopšanas un turēšanas apstākļiem. 1. un 2. klases skolēni varēja papildināt savas zināšanas par tēmu “Kas nepieciešams dzīvnieku dzīvei?”

Atrodoties pie Velnezera, skolēni vēroja skaisto un neparasto skatu, kas paveras, pienākot tuvāk pie šī noslēpumainā ezera. Skolotājas Intas Kalvānes stāsts padarīja šo apmeklējumu interesantāku un aizraujošāku. Skolēni varēja papildināt savas zināšanas par tēmu “Kas nepieciešams augu dzīvei?”

Kā mākslas objektu, skolēni apskatīja Kristus Karaļa kalnu, kurš atrodas Aglonas tuvumā.  Objektā apskatāmas vairākas lielas koka skulptūras un ļoti liela augu daudzveidība.