Mācību ekskursija 1.-4.klasēm

28.04.2017, 16:03

28. aprīlī Rušonas pamatskolas 1. -4.klases skolēni un viņu klases audzinātāji devās mācību ekskursijā uz Rīgu. Bērni apmeklēja Rīgas Zooloģisko dārzu. Viņiem bija iespēja gūt ieskatu, cik daudzveidīga ir dzīvnieku pasaule, izprast dabas norises mums līdzās, kā arī skolēni ieguva informāciju par dzīvnieku dzīvesveidu, to ēšanas paradumiem, dzīves ilgumu.

Pēc Rīgas Zoo apmeklējuma devāmies uz Latvijas Leļļu teātri. Skolēniem teātra kolektīvs dāvāja bezmaksas biļetes uz muzikālo izrādi par bērnu iemīļoto literāro varoni Pifu.  Teātra izrāde bija interesanta, aizraujoša uz izglītojoša gan mazākajiem skatītājiem, gan pieaugušajiem. Leļļu teātra apmeklētāji varēja noskatīties ne tikai izrādi, bet arī teātra foajē iepazīties ar daudzveidīgām Latvijas Bērnu Mākslas skolu veidotām izstādēm. Teātra otrajā stāvā apmeklējām Leļļu teātra muzeju, kurā varējām iepazīties ar teātra vēsturi un slavenākajiem iestudējumiem kopš teātra dibināšanas.  Pēc izrādes noskatīšanās, skolotājas Ivetas Casno pavadībā, devāmies nelielā ekskursijā pa Rīgas centru, apskatījām Brīvības pieminekli, Vērmanes dārzu, Doma laukumu, Vecrīgu, Bastejkalnu. Pastaigas laikā skolēni varēja ne tikai apskatīties, bet arī noklausīties īsu skolotājas stāstījumu par katru no apskatāmajiem objektiem.

Ar patīkamām emocijām atgriezāmies mājās.