Mācību priekšmetu nedēļa

28.04.2017, 15:37

Kā ierasts, aprīļa beigās, mūsu skolā tika organizēta eksakto mācību priekšmetu nedēļa. Skolotājas V. Jubele un S. Šuksta šogad uzdevumus piedāvāja visu klašu skolēniem.

Sākumskolas klases pārbaudīja savas zināšanas matemātikā, saistot tās ar praktiskajām nodarbībām un angļu valodu

Vecāko klašu skolēniem tika piedāvāti konkursi matemātikas, fizikas un ķīmijas uzdevumu risināšanā un viktorīna par Latvijas augiem. Šogad tika piedāvāts arī konkurss informātikā 5. – 7. klasēm “Veiklie pirkstiņi”. Visus ļoti ieintriģēja uzdevums “Sameklē cilvēku, kurš…”. Nedēļas garumā visi ar lielu aizrautību pildīja daudzveidīgus uzdevumus, starp kuriem bija arī īpaši joku mēneša uzdevumi.

Pēc rezultātu apkopošanas tika noskaidroti katra konkursa rezultāti, uzvarētāji saņēma diplomus un pārsteiguma balvas.