Lieldienas

13.04.2017, 15:38

13. aprīlī Rušonas pamatskolas aktu zālē pulcējās skolēni un skolotāji, lai atraktīvi un pozitīvi ievadītu Lieldienas. Galvenās Lieldienu zaķenes - skolotājas Ināra un Iveta visiem pasākuma dalībniekiem izstāstīja par svētku norisi.

Tika izlozētas četras komandas “Zaķi”, ”Pūpoli”, ”Olas” un ”Cāļi”, kurās startēja skolēni no 1. līdz 9. klasei. Bija iespēja savu veiklību, attapību un sadarbības prasmes parādīt vairākās stafetēs, kuras bija saistītas ar Lieldienu atribūtiku – olu nešanu karotē, bumbu ripināšanu, spalvas pārvietošanu, lekšana kā zaķiem un citas. Komandām tika dota iespēja no avīzēm izveidot Lieldienu zaķi. Piedaloties visiem komandas dalībniekiem, bija jāizveido skulptūru par godu Lieldienām.

Kamēr žūrija skaitīja punktus, skolēni minēja mīklas par Lieldienām.

Pasākums “Jautrās Lieldienu stafetes ” pagāja emocionāli pozitīvā gaisotnē, kur prieka lādiņu guva gan dalībnieki, gan skatītāji.

Priecīgas un saulainas Lieldienas!