Zvaniņa diena

17.05.2019, 15:22

17. maijā 9. klases skolēnu sirdis pukstēja straujākā ritmā. Bija pienākusi diena, kad skolas zvans aicināja viņus uz pēdējo mācību stundu mūsu skolā. Tas bija saviļņojošs brīdis. Pirms tam visi bija pulcējušies skolas zālē, kur 8. klase kopā ar savu audzinātāju bija parūpējusies par to, lai devītie varētu atsaukt atmiņā epizodes no skolā pavadītajiem gadiem, bija interesanti pavērot sevi no malas.

Devītās klases skolēniem bija jānokārto improvizēti eksāmeni, zinot pareizās  atbildes, varēja tikt pie našķiem.

Pirmā audzinātāja dāvināja saviem skolēniem talismanu – ogļu gludekli, lai eksāmenu kārtošana noritētu gludi. Kā spēka un gudrības simbols gludekli rotāja jostas fragments ar Latvju zīmēm.

9. klase veltīja pateicības vārdus skolas kolektīvam un saviem vecākiem. Pasākuma noslēgumā viņi turpināja iesākto tradīciju, iestādot skolas pagalmā skaistu tūju.