Valentīndienas pasākums

15.02.2019, 14:45

Dalīsim visu uz pusēm.
Dienu, nakti, vēju un sauli.
Tikai Mīlestība lai paliek nedalīta-
Liela, skaista, dvēselē ierakstīta.
Dalīsim visu uz pusēm!
Mīlestību- ne,
tā ierakstīta lietus lāsēs,
plaukstošā ziedā un gājputnu kāsī.
Mīlestību nevar sadalīt,
tā deg, tā dod, tā paņem-
bez atlikuma.

VALENTĪNDIENAS PASĀKUMS

Rušonas pamatskolā 15.februārī notika Valentīndienas pasākums ar POP ielas priekšnesumiem. Pēc skatītāju balsojuma galveno  balvu ieguva priekšnesums -“Dziļi violets”, Elza Rozentāle, Prāta vētra (6.klase).

Pasākumu organizēja un vadīja  skolēnu līdzpārvaldes skolēni. Reiz bija Šekspīra mīlas stāsts “Romeo un Džuljeta”,kuru tēlos iejutās Amanda un Jānis no 7.klases, aicināja klātesošos baudīt svētkus sirdij un sajūtām. Valentīndienas nedēļas ietvaros notika apsveikumu  konkurss, Mis un Misters vēlēšanas. Rušonas pamatskolas titulus “Mis 2019” ieguva Amanda (7.klase) un Kitija (3.klase). Titulus “Misters 2019” ieguva Mārtiņš (9.klase) un Tomass (4.klase).

Līdz 15.februārim darbojās Valentīndienas pasts, ar kura palīdzību tika noskaidroti “Vēstuļu princis” un “Vēstuļu princese”- Eduards (1.klase) un Anda (2.klase).