LAD organizēta ekskursija

08.10.2019, 11:15

          8. oktobrī 6. – 9. klašu skolēniem bija iespēja piedalīties ļoti interesantā ekskursijā. Sākumā viņi devās uz saimniecību, kura nodarbojas ar kaņepju audzēšanu. Tās īpašnieks ar aizrautību stāstīja par kaņepē, to audzēšanu , apstrādi un izmantošanu. Viņa dibinātajā muzejā varēja apskatīt gan interesantus darbarīkus, gan dažādu produkciju. Visiem garšoja kaņepju sviests un kaņepju ziedu tēja, kuru varēja nobaudīt pēc garā ceļa.

          Tālāk ceļš veda uz Barkavas profesionālo vidusskolu. Šeit visus sagaidīja skolas administrācijas pārstāve. Viņa pastāstīja skolēniem par profesijām, kuras var apgūt šajā skolā. Bērni varēja apskatīt mācību kabinetus un laboratorijas, iepazīties ar brīvā laika pavadīšanas iespējām. Varēja iepazīties ar dienesta viesnīcas telpām un skolas ēdnīcu. Dažiem skolēniem radās doma, ka  šeit varētu apgūt savu nākotnes profesiju.

          Ekskursijas noslēgumā visi devās uz karameļu darbnīcu, lai iepazītu karameļu ražošanas procesu un profesionāļu vadībā izgatavotu karameles pašu rokām. Glīti iesaiņotas tās varēja vest mājās kā ciemakukuli. Sirsnīgs paldies ekskursijas organizētājiem!

Fotogalerija