Zinību diena

03.09.2018, 10:16

3. septembrī pedagogus, skolēnus un vecākus Rušonas pamatskolas mājīgajās telpās pulcēja Zinību dienas pasākums. Satikšanās prieks un svētku noskaņa bija pārņēmusi visus klātesošos. Satraukums un mulsums bija samanāms pirmklasnieku sejās, taču visas bažas kliedēja Pepijas Garzeķes ierašanās. Tika pārbaudīta ne vien skolēnu attapība un veiklība, bet arī skolotāju zināšanas.

Vokālā ansambļa dziedātājas un skolotāja bija sagatavojušas skaistas un skanīgas dziesmas. Uzmundrinošs bija arī skolas direktores novēlējums jaunajam mācību gadam.

Pirmā klase kopā ar devītās klases skolēniem iezvanīja pirmo mācību stundu. Visi skolēni devās uz savām klasēm, bet vecāki palika zālē, kur skolas direktore viņus iepazīstināja ar jaunā mācību gada aktualitātēm.

Pēc nopietnā darba Pepija Garzeķe visus aicināja uz fotografēšanos skolas pagalmā.

Lai mums visiem radošs un sekmīgs jaunais mācību gads!