Elektrodrošības pasākums

29.03.2017, 15:20

Elektrodrošības pasākums

AS „Sadales tīkls” sociālas atbildības pasākumu ietvaros organizēja elektrodrošības pasākumu un aktivitātes Rušonas pamatskolā, lai izglītotu izglītojamos elektrodrošības jautājumos, iemācītu atpazīt brīdinošās zīmes pie elektroietaisēm un ikdienā novērtēt bīstamas situācijas, lai pasargātu sevi un apkārtējos no nelaimes, kā arī radīt emocionālu barjeru – nemēģināt, jo elektrodrošības noteikumu neievērošana var radīt neprognozējamas un traģiskas sekas, ietekmējot gan bērnu un jauniešu, gan pieaugušo turpmāko dzīvi.  

Ejam dabā

21.03.2017, 14:50

Ejam dabā

Kad aiz loga sniegpulkstenītes ver savus zvaniņus, kad apkārt skan gājputnu atgriešanās dziesmas, Rušonas pamatskolas skolēni un skolotāji pulcējas, lai tiktos ar Riebiņu novada Rušonas pagasta mednieku biedrību ”K. Lūsis” un “Fortūna – P” pārstāvjiem.

Valentīndiena

14.02.2017, 14:14

Valentīndiena

14. februārī mūsu skolā notika Valentīndienas pasākums, kuru organizēja skolas līdzpārvalde. Bija sagatavoti priekšnesumi, lai  sāktos aktīvas rotaļas un dejas. Katrai klasei bija savs galdiņš, pašu sarūpēts cienasts – cepumi, sulas un augļi. Visi skolēni aktīvi piedalījās pasākuma gaitā, tika izlozēts “Mis 2017”un “Misters 2017” 1. – 4. un 5. – 9. klašu grupās. Balsojot uzticību ieguva 1.- 4. klašu grupā Adriana Lune 3.kl. un Nikita Navickis 1. kl., bet 5. - 9. klašu grupā Ieva Kalvāne 9. kl. un Igors Ragačs 9. kl.

Zvaigznes diena

06.01.2017, 09:12

Zvaigznes diena

6.janvārī kristīgajā pasaulē tiek atzīmēta Zvaigznes diena. Šajā dienā mūsu skolā norisinājās pasākums, kurā mazie un lielie bērni tika iepazīstināti ar galvenajiem evaņģēlija notikumiem un Zvaigznes dienas nozīmi. Pēc kopīgas ticības mācības stundas sekoja pasākums, kurā bērni saņēma kristīgā organizācijas Samaritans Purse dāvanas.

Baltais rīts

21.12.2016, 14:23

Baltais rīts

Ziemassvētki ir saulgriežu laiks, kad pēc visdziļākās tumsas atgriežas gaisma, saule sāk savu augšupeju, kad Betlēmē dzimst Dieva dēls. 

Ziemassvētku laiks, kad visiem gribas ticēt brīnumam, gaidīt, cerēt un piedot.

Rūķu skola

20.12.2016, 11:43

Rūķu skola

Tuvojas vieni no gaidītākajiem un brīnumainākajiem svētkiem – Ziemassvētki. 20. decembrī 1. – 4. klašu skolēnus rūķītes: Kraukšķīte, Zvaigznīte, Eņģelīte, Sniģe aicināja mācīties “Rūķu skolā”, veidot enģeli, cept piparkūkas, darināt sniegavīrus un  Ziemassvētku zvaigznes.

Adventa laika sākums

28.11.2016, 16:29

Adventa laika sākums

Divdesmit astotajā novembrī mūsu skolā kopā pulcējās skolēni un pedagogi, lai svinīgi aizdegtu pirmo Adventa sveci. Lai uzrunātu klātesošos un pastāstītu par Adventa laika nozīmi katra cilvēka dzīvē, bija ieradies Rušonas draudzes vikārs priesteris Bernards Vagalis. Savā uzrunā viņš atgādināja, ka Ziemassvētki vispirms dzimst katra sirdī, Adventa laiks ir kā restarts, kad pārdomāt savu dzīvi un atbrīvot savu dvēseli no tukšuma un netikumiem. Priesteris aicināja bērnus Ziemassvētkos vispirms padomāt par saviem tuvajiem cilvēkiem, būt iejūtīgākiem un labestīgākiem vienam pret otru.

Latvijas Republikas 98. gadadiena

17.11.2016, 15:06

Latvijas Republikas 98. gadadiena

„Balti bērzi, priedes un egles tur sapņo klusu ūdeņu malās.

Un lielceļi kā balti pavedieni aizvijas un pagaist mežu zilumā.

Bet savāds siltums staro no šīm krāsām, no debesu blāvuma,

mežu zilgmes un lauku rūsganuma.

Šī krāsu saskaņa ir tik dzidra un maiga kā nekur citur šinī pasaulē.

Tāda ir mana zeme.”

Mārtiņdiena

11.11.2016, 15:20

Mārtiņdiena

Zeme rīb, rati klaudz,

Kas to zemi rībināja?

Nu atbrauca Mārtiņdiena

Deviņiem kumeļiem.

         ( Latviešu tautasdziesma)

 

Kā jau katru gadu, arī šogad skolā 11.novembrī tika svinēta Mārtiņdiena.

Arī zem sniega zied rozes…

11.11.2016, 15:11

Arī zem sniega zied rozes…

Laikā, kad tuvojas Latvijas 98.gadadiena, gribas pašķirt vēstures lappuses, lai atmiņā atsauktu notikumus, kas risinājušies mūsu zemē. Ir liels prieks dzīvot brīvā valstī, taču katram no mums ir jāzina, ka Latviju un tās iedzīvotājus skāruši dažādi likteņa pagriezieni un ne vienmēr tie bijuši tikai patīkami. Mainījušās iekārtas, valdības, un cilvēkiem nācies stāties pretī ļoti skarbiem izaicinājumiem.

» 1 2 3
Vecākas ziņas